Daniel Krutý

Daniel Krutý

Předseda hnutí Generace
Daniel Krutý

Daniel Krutý

Předseda hnutí Generace

O mně

Proč jsem do toho šel? Ne, neuslyšíte prázdné fráze o tom, jak jsem chtěl měnit svět. Tuto rubriku si píšu sám, tak, jak to cítím. Nejsem nejlepší spisovatel, ale pár myšlenek, které mě vedly ke vstupu do politiky, Vám zde sdělím.

S tím nejlepším týmem, ❤️ díky za Vaší práci.
S tím nejlepším týmem, ❤️ díky za Vaší práci.
Kampaň v plném proudu!
Kampaň v plném proudu!

To, že se my nezajímáme o politiku, neznamená, že se politika nezajímá o nás. To, že nám je jedno, jak žijí poslanci a senátoři neznamená, že poslancům a senátorům je jedno, jak žijeme my. Jaký jogurt si ráno dáváte, kolik stojí a z čeho je vyrobený. Do jaké školy chodíte a co se v ní učíte. Koho po škole milujete a celé dny objímáte. To všechno je politika, i když si to často nechceme přiznat.

A i když se nám to nezdá, tak hodnoty a ideály, kterým věříme a doufáme, že jsou samozřejmostí, se mohou zbortit tak rychle, že se nestihneme ani rozkoukat a zareagovat. Den co den vnímáme z médií, jak vznikají nové politické subjekty. Nebylo by na tom nic špatného, kdybychom zároveň s tím neslýchali anti-systémové myšlenky. Jak musíme změnit systém, jak demokracie nefunguje, jak je Evropská unie druhý Sovětský svaz, jak zde máme ovlivněnou justici a jak se udělá pochod na sídlo vlády.
ČNB 🙂 škoda že někteří politici stále nechápou tu inflaci...
ČNB 🙂 škoda že někteří politici stále nechápou tu inflaci...
Kampaň na I. P. Pavlova, miluju to.
Kampaň na I. P. Pavlova, miluju to.
Demokracie je pro mě více, než jen politický systém. Je to názor na život a na svět. Demokracie není jen určité uspořádání státu a jeho institucí, je to každodenně prožívaná životní zkušenost. Pokud má nějaké nedostatky, musíme překonávat právě je, ne demokracii. Nenávist vůči politikům nesmíme přetavit na nenávist vůči našemu státu.
Jsme středově-pravicové, liberální a pro-evropské hnutí. Hnutí mladých lidí, kteří si tvoří vlastní prostředí pro vstup do politiky. O mě ani tolik nejde. Jsem obyčejný kluk, tak jako všichni ostatní. Jdeme do politiky abychom si pojistili, kam bude naše země směřovat. Abychom se nemuseli potom divit a plakat nad rozlitým mlékem.
Účastnil jsem se mnoho energetických konferencí, zasedání a jednání. Obešel jsem desítky přednášek a potřásl si rukou se stovkami lidí. Na hnutí jsem si vydělal sám, pracoval jsem v pohostinství na dohodu. Lidé, kteří nás soudí, o nás upřímně moc nevědí. Schopnosti a znalosti jsou ale důležitější než zkušenosti, za tím si stojím.
Dá se to bez strašení, dá se to slušně a dlouhodobě.
Jsem Daniel Krutý, předseda hnutí Generace.
Dovolená v Caorle, tady jsem založil hnutí. 💪
Dovolená v Caorle, tady jsem založil hnutí. 💪