Pro nové členy

Domů » Staň se členem » Pro nové členy

Staňte se naším členem 

I když naše hnutí s názvem Hnutí Generace bylo zaregistrováno u Ministerstva vnitra teprve nedávno (tj. 12.4. 2024), na neformální úrovni jsme nabírali sympatizanty již od vyslovení myšlenky založit hnutí v roce 2021. Dnes evidujeme stovku neformálních členů, dobrovolníků, kteří s námi sdílí naše myšlenky, vize a programové cíle.  Někteří z nich jsou natolik erudovaní ve svých oborech, že jsou zároveň garanti ve „svých“ resortech (tedy stínovými ministry svých resortů). Jejich přehled naleznete v rubrice Náš tým.   

Pokud patříte k těm, kteří nejsou spokojeni s výsledky práce současné vlády, nepatříte ani k fanouškům současné opozice a chtěli byste nás v myšlence politického hnutí mladé generace svým členstvím nebo i jinou formou pomoci podpořit, budeme za to moc rádi. 

Jak se stát členem? 

Staňte se členem snadno a rychle. Postupujte podle těchto kroků:

  1. Přečtěte si naše stanovy – Seznamte se s našimi pravidly a hodnotami.
  2. Vyplňte on-line registrační formulář – Najdete ho na našich webových stránkách.

Alternativně nás můžete navštívit osobně na některé z našich akcí. Tam si můžete podat přihlášku k členství přímo na místě vyplněním příslušného formuláře. Členem se stanete po schválení vaší přihlášky předsednictvem Hnutí Generace, v souladu s našimi stanovami. Těšíme se na spolupráci!

Chceš se stát dobrovolníkem?

Pokud nás chceš podpořit v kampani z pozice dobrovolníka týmu, ale s členstvím ještě váháš, není problém. Postupuj podle návodu v rubrice “Členství – Pro nové členy”. 

Odkaz na stanovy

Přihláška člena 

Zde máte možnost stáhnout si formulář ke členství, který vyplníte a podepíšete, nebo můžete přímo vyplnit přihlášku k členství prostřednictvím on-line formuláře. Po řádném zaevidování Vaší přihlášky k členství se můžete těšit na osobní pohovor s vedením Hnutí Generace. Následně bude vydáno rozhodnutí předsednictva Hnutí Generace o Vašem přijetí za člena.

PDF přihláška bude brzy doplněna.

Staň se členem