Martin Szetei

2. místopředseda hnutí (a garant za oblast dopravy)

"Pro efektivní řešení dopravy je nezbytné vnímat ji jako komplexní systém a pracovat s ním jako s jednotnou entitou."

Jsem student z malé vesničky u Prahy, který se do politiky zapojil s dobrými úmysly a plány. Od základní školy mě politické dění a jeho témata zajímají, a s mým dlouholetým kamarádem Danielem jsme o nich často debatovali. A tak pro mě jeho nápad založit politický spolek nebyl překvapením. Neváhal jsem a zapojil jsem se do Hnutí Generace především kvůli obavám ohledně dopravního systému v Čechách, a zvláště mě zajímá silniční, železniční a veřejná doprava. Věřím totiž, že dobře řešená mobilita může přinést klíčové změny do života mnoha občanů.

Aktuálně studuji anglicko-české gymnázium v Praze, a mimo politické dění se zajímám také o mezinárodní vztahy, historii, a spravedlnost. Rád cestuji a poznávám nová místa, což mi poskytuje hlubší vhled do života mimo Českou republiku a ovlivňuje můj pohled na svět a jeho hodnoty. Ve volném čase také sleduji sport, především hokej, fotbal a tenis, a jsem velkým podporovatelem českých sportovců. Sám jsem hrával stolní tenis celý život a stále si ho rád zahraji s kamarády, či rodinou.

Díky skvělému rodinnému zázemí, které mi vždy poskytovalo velkou podporu a inspiraci, mám možnost věnovat se studiu a Hnutí naplno. Přál bych si, aby byli občané naší země spokojeni, a věřím, že Hnutí Generace může přinést pozitivní změny, které k tomuto cíli povedou.

Napište mi, co vás zajímá:
  • mistopredseda2@hnutigenerace.cz

Další osobnosti